XTLINE Hydraulický zvedák sloupkový - dvoupístový | 10 t
Kód: PT1008Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Dvoupístový hydraulický sloupkový zvedák pro dílny, garáže na zdvihání, lisování atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021077762 |
| Maximální výška zdvihu: | 601 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 284 mm |
| Výška zdvihu: | 228 mm |
| Max. nosnost: | 10 t |
| Stavitelná výška: | 89 mm |
| Hmotnost: | 10,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
