XTLINE Hydraulický zvedák sloupkový | 5 t
Kód: P19625Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021040308 |
| Maximální výška zdvihu: | 413 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 216 mm |
| Výška zdvihu: | 127 mm |
| Max. nosnost: | 5 t |
| Stavitelná výška: | 70 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
