XTLINE Hydraulický zvedák pojízdný s pedálem | 3 t
Kód: PT8350Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický dílenský zvedák s nosností do 3 tun. Nožní pedál.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojízdné zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021057061 |
| Maximální výška zdvihu: | 500 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 140 mm |
| Max. nosnost: | 3 t |
| Rozměr produktu: | 685x346x180 mm |
| Hmotnost: | 39 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
