XTLINE Hydraulický zvedák pojízdný + kufr | 2 t
Kód: P19600Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický pojízdný zvedák v plastovém kufru. Otočná řiditelná kolečka. Rukojeť pro přenášení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojízdné zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021019458 |
| Maximální výška zdvihu: | 340 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 130 mm |
| Max. nosnost: | 2 t |
| Rozměr produktu: | 460x220x150 mm |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
