XTLINE Hydraulický zvedák pojizdný | 2 t
Kód: PT825010CSProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický dílenský zvedák s nosností do 2 tun. Díky velmi nízkému profilu je vhodný pro výměnu pneumatik automobilů s nízkou pojezdovou výškou. Jeho kompaktní konstrukce ulehčuje manipulaci a skladování. Je uložen v PVC kufru. Dvě řiditelná kolečka a 360° otočná rukojeť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojízdné zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021098613 |
| Maximální výška zdvihu: | 359 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 89 mm |
| Max. nosnost: | 2 t |
| Rozměr produktu: | 590x275x180 mm |
| Hmotnost: | 14,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
