XTLINE Hydraulický zvedák pojízdný | 2,5 t
Kód: PT83006BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický dílenský zvedák s nosností do 2,5 tuny. Vyšší zdvih.Kvalitní ocel, ze které je vyroben odolá i každodenní velké zátěži. Jeho kompaktní konstrukce ulehčujemanipulaci a skladování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojízdné zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021092321 |
| Maximální výška zdvihu: | 530 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 150 mm |
| Max. nosnost: | 2,5 t |
| Rozměr produktu: | 680x290x185 mm |
| Hmotnost: | 18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
