XTLINE Hydraulický zvedák pojízdný, nízký profil | 3 t
Kód: PT830008Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulický dílenský zvedák s nosností do 3 tun. Díky velmi nízkému profilu je vhodný pro výměnu pneumatik automobilů s nízkou pojezdovou výškou. Kvalitní ocel zvedáku odolá i každodenní velké zátěži. Jeho kompaktní konstrukce ulehčuje manipulaci a skladování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojízdné zvedáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021198313 |
| Maximální výška zdvihu: | 585 mm |
| Minimální výška zdvihu: | 100 mm |
| Max. nosnost: | 3 t |
| Rozměr produktu: | 846x398x168 mm |
| Hmotnost: | 51,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
