XTLINE Hydraulická rozpěra | 4 t
Kód: PT70401Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hydraulická rozpěra s rozpínací silou 4 tuny slouží pro opravování karoserií vozidel. Lze využít pro rozpínání, stlačování, zvedání a natahování ve vertikálních i horizontálních směrech. A to i v těžkodostupných místech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické rozpěry, pumpy |
|---|---|
| EAN: | 8592021152506 |
| Max. rozpětí: | 330 mm |
| Min. rozpětí: | 120 mm |
| Max. nosnost: | 4 t |
| Rozměr produktu: | 580x360x175 mm |
| Hmotnost: | 17 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
