XTLINE Horkovzdušná pistole s elektronickou regulací 2000 W + příslušenství 5 dílů
Kód: XT106230Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kufr a různé nástavce pro efektivní a snadnou práci s pistolí jsou součástí balení
Obsah balení
- Horkovzdušná pistole s elektronickou regulací
- Škrabka
- 4x tryska
- Plastový kufr
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021178087 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 2000 W |
| Teplota vzduchu: | 50-650 °C |
| Proud vzduchu: | 250-500 l/min |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | 4x tryska, 1x škrabka, kufr |
| Hmotnost: | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
