XTLINE Hadice zahradní zelená PVC | 1" 50 m
Kód: 3VAL1112/50Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Ohebná průhledná hadice s tlakovou kostrou určená pro všeobecké použití (rozvody vody, kapalin, vzduchu)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021063833 |
| Velikost: | 1" |
| Délka hadice: | 50 m |
| Barva: | zelená |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Poruchový tlak: | 18 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +60°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
