XTLINE Hadice zahradní modrá PVC | 1/2" 50 m
Kód: XT911250Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
PVC hadice s černou vnitřní vrstvou a vnějším pláštěm v barevné kombinaci modré s šedým podélným pruhem. Svou konstrukcí je určená pro všeobecné použití. Vzhledem k vyšší tloušťce stěny má výborné mechanické vlastnosti a je odolná vůče deformaci. Vyztuženo vysokopevnostním PES vláknem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021126040 |
| Velikost: | 1/2" |
| Délka hadice: | 50 m |
| Barva: | modrá |
| Pracovní tlak: | 12 bar |
| Poruchový tlak: | 36 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +60°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
