XTLINE Hadice zahradní light | 1/2" 25 m
Kód: SB5104Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hadice z měkčeného PVC s PE výpletem pro lehčí zahradní aplikace.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021069996 |
| Velikost: | 1/2" |
| Délka hadice: | 25 m |
| Max. tlak: | 12 bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
