XTLINE Hadice zahradní Astra Yellow PROFI | 3/4" 50 m
Kód: T302771Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
pracovní tlak max. 12barDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021098828 |
| Velikost: | 3/4" |
| Délka hadice: | 25 m |
| Barva: | žlutá |
| Pracovní tlak: | 8 bar |
| Poruchový tlak: | 24 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +60°C |
| Materiál: | PVC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
