XTLINE Hadice zahradní 1/2” 20 m + sada s postřikovači SB6100B
Kód: SB5107Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hadice z měkčeného PVC s PE výpletem pro lehčí zahradní aplikace.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021178858 |
| Velikost: | 1/2" |
| Délka hadice: | 20 m |
| Barva: | černo-zelená |
| Pracovní tlak: | 12 bar |
| Max. tlak: | 36 bar |
| Součást balení: | 1x adaptér, 2x rychlospojky, 1x hubice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
