XTLINE Hadice tlaková + sací koš | 1”, 10 m
Kód: XT121AT2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sací hadice |
|---|---|
| EAN: | 8592021185368 |
| Průměr: | 1" |
| Délka hadice: | 10 m |
| Sací koš: | 10 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
