XTLINE Hadice plynová k opalovacím soupravám 3/8"-3/8" | 1,5 m
Kód: XT23514BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro plynové spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8592021453023 |
| Délka hadice: | 1,5 m |
| Vstup: | 3/8" |
| Výstup: | 3/8" |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -30°C ~ +70°C |
| Norma: | EN 16436 |
| Třída: | 2 |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
