XTLINE Hadice k plynové soupravě 3/8"-3/8" | 5 m
Kód: XT23515Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Plynová hadice je určena pro připojení k plynovým opalovacím soupravám XT23509, XT23510, XT23512 a XT23513.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro plynové spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8592021251865 |
| Délka hadice: | 5 m |
| Vstup: | 3/8" |
| Výstup: | 3/8" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
