XTLINE Elektrody rutilové
Kód: J421/32 J421/25 J421/20 Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářecí elektrody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková délka (L): | 300 mm |
| Svářecí proud: | 40-70 A, 60-90 A, 80-130 A |
| Přesoušení elektrod: | 100° - 200°C |
| Typ elektrody: | rutilová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
