XTLINE Elektrody rutilové | 2,5 mm, 1bal/10ks
Kód: XT59425Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Rutilová elektroda je vhodná pro běžné svařování ocelových materiálů. Díky stabilnímu oblouku, snadnému zapalování a jednoduchému odstranění strusky je ideální pro svařování v různých polohách i na těžko přístupných místech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářecí elektrody |
|---|---|
| EAN: | 8592021446001 |
| Průměr: | 2,5 mm |
| Svářecí proud: | 60-90 A |
| Přesoušení elektrod: | 100-200 °C |
| Typ elektrody: | rutilová |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
