XTLINE Elektrody bazické | 2,5 mm, 1bal/10ks
Kód: XT59525Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bazická elektroda je vhodná pro svařování namáhaných konstrukcí, tlakových nádob, potrubí a kotlů z ocelí do pevnosti 480 MPa. Vhodná ke svařování betonářské oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářecí elektrody |
|---|---|
| EAN: | 8592021446018 |
| Průměr: | 2,5 mm |
| Svářecí proud: | 60-90 A |
| Přesoušení elektrod: | 300-350°C |
| Typ elektrody: | bazická |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
