XTLINE Elektrikářská sada nářadí VDE 1000V 21 dílů
Kód: VDE17321Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrikářská sada nářadí v lehké a praktické textilní brašně. Otevírací horní strana a oddělené přihrádky s oky pro každý kus nářadí umožňují přehledné uložení. 18 úložných kapes po celém obvodu brašny. Vyztužené dno, boky, víko i přihrádky. Nastavitelný popruh přes rameno. Univerzální brašna plná nářadí vhodných pro mnoho profesí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady kleští |
|---|---|
| EAN: | 8592021054985 |
| Kleště odizolovací: | 160 mm |
| Kleště siko: | 250 mm |
| Kleště na kabely: | 145, 250 mm |
| Kleště rovné úzké: | 200 mm |
| Kleště zahnuté úzké: | 200 mm |
| Kleště kombinované: | 180 mm |
| Kleště boční štípací: | 180 mm |
| Izolační páska: | 19x0,15 mm |
| Nůž odizolovací: | 1x |
| Zkoušečka napětí: | 190 mm |
| Šroubovák: | PH0x60mm, PH1x80mm, PH2x100mm |
| Rozměr produktu: | 210x270x250mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
