XTLINE Drátěný strukturovací válec | 120x50x0,3 mm
Kód: XT399003Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Drátěný strukturovací válec je vhodný pro kartáčování, odrezování a odstraňování barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče pro sanitační brusku |
|---|---|
| EAN: | 8592021243372 |
| Průměr: | 120 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Zrnitost: | P60 |
| Tloušťka drátu: | 0,3 mm |
| Použití: | kartáčování, odrezování a odstraňování barev |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
