XTLINE Dálkoměr laserový digitální | 80 m
Kód: XT130512Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Laserový digitální dálkoměr je elektronické měřicí zařízení, které slouží k rychlému a přesnému měření vzdálenosti mezi dvěma body pomocí laserového paprsku. Dálkoměr najde uplatnění v řadě oborů a profesí, včetně stavebnictví, geodezie, interiérového designu, montážních prací apod. Nabízí řadu užitečných funkcí, jako jsou výpočet obsahu, objemu nebo úhlu a umí pracovat v metrických i imperiálních jednotkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dálkoměry |
|---|---|
| EAN: | 8592021262151 |
| Napájení: | 3xAAA |
| Vlnová délka: | 620–690 nm (<1 mw) |
| Třída laseru: | II |
| Přesnost: | ± 2,0 mm (0,05 m–40/50/60/70/80 m) |
| Dosah: | 80 m |
| Barva paprsku: | červená |
| Automatické vypnutí laseru/zařízení: | 30 s / 3 min |
| Měrné jednotky délky: | metry, stopy, palce |
| Měrné výpočty: | obsah, objem, úhel |
| Doba jednoho měření: | 0,25 s |
| Pracovní teplota: | 0 ° až +40 °C |
| Rozměr produktu: | 120x50x25 mm |
| Krytí: | IP54 |
| Součást balení: | textilní obal, 3xAAA baterie |
| Hmotnost: | 92 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
