XTLINE Čepice se svítilnou s logem XTLINE
Kód: XT60081M XT60081C 61882/SED Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Zimní čepice s LED svítilnou má 3 stupně svítivosti. (100%, 50%, 25%). Praktická kombinace teplé čepice a čelovky pro práci nebo běžné nošení.
Barevné varianty: Černá, Modrá, Šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čepky |
|---|---|
| Napětí: | 3,7 V |
| Světelný tok: | 150 lm |
| Typ baterie: | Li-Po 300 mAh |
| Režim svícení: | 100% - 50% - 25% - OFF |
| Doba nabíjení: | 3 hod. |
| Ostatní vlastnosti: | nabíjení přes USB |
| Materiál: | 100% akryl |
| Hmotnost: | 100 g |
| Pracovní doba: | 2,5 hod. |
| Barvy: | Černá, Modrá, Šedá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
