XTLINE Box na nářadí nerezový | 590x280x275 mm
Kód: XT90001Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Profesionální box na nářadí v kombinaci plastu a nerezu. Pevný a odolný pro vysokou zátěž, je možné jej použít i jako stupínek (max. 100 kg). Kovové přezky a oko na uzamčení visacím zámkem. Žlábek pro zakládání trubek a latí při řezání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové kufry |
|---|---|
| EAN: | 8592021095698 |
| Vnější rozměr: | 590x280x275 mm |
| Vnitřní rozměr: | 555x250x230 mm |
| Objem: | 30 l |
| Max. nosnost: | 23 kg |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
