XTLINE Aku zahradní vysavač 36 V
Kód: XT102935Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonný akumulátorový zahradní vysavač a foukač XTLINE 36V je poháněn dvěma 18V Li-Ion bateriemi (nejsou součástí balení) a slouží k vysávání a ofukování listí a zahradních nečistot. Regulace otáček (6 poloh) a nízká hmotnost (2,4 kg bez baterií) zajišťují snadné ovládání.
Hlavní výhody AKU zahradního vysavače XTLINE 36V:
- Regulace otáček (až 26 000 ot/min).
- Systém 2v1 – funkce vysávání a foukání.
- Pojezdové kolečko pro snadnější manipulaci.
- Rychlost vzduchu 200 km/h.
- Drcení odpadu v poměru 9:1 do 35litrového vaku.
- Součástí balení: trubice vysavače, trubice fukaru, prachový vak, ramenní popruh, pojezdové kolečko.
- SOLO verze: Dodáváno bez baterií a nabíječky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240111 |
| Napětí: | 36 V |
| Otáčky: | 26 000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (poloha 1-6) |
| Rychlost vzduchu: | 200 km/h |
| Drcení odpadu: | 9:1 |
| Objem vaku: | 35 l |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 97 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 106 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | funkce vysávání a foukání, přepínač rychlosti otáček |
| Součást balení: | trubice vysavače, trubice fukaru, prachový vak, ramenní popruh, pojezdové kolečko |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterie: | 2,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
