XTLINE Aku zádový postřikovač 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A
Kód: XT102940-1B2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Aku zádový postřikovač XTLINE 18V pro ošetřování rostlin. Tvarovaná nádrž pro pohodlí.
- Objem 10L, max. tlak 3 bar
- Dodáván s 2.0Ah baterií a nabíječkou
- Obsahuje 3 trysky a rozprašovací tyč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rosiče a postřikovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021257218 |
| XT102940: | Aku zádový postřikovač 18 V |
| XT102782E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 2.0 Ah EVE |
| XT102785: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| Napětí: | 18 V |
| Objem nádoby: | 10 l |
| Max. tlak: | 3 bar |
| Max. průtok: | 1 l/min |
| Délka rozprašovací tyče: | 590 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 72,8 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 82,8 dB |
| Izolace: | třída ochrany III |
| Krytí: | IPX0 |
| Pracovní doba: | 60 min. s 2.0 Ah baterií |
| Ostatní vlastnosti: | vodotěsný vypínač |
| Rozměr produktu: | 200x310x480 mm |
| Součást balení: | zádový popruh, 3x trysky, rozprašovací trubice |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
