XTLINE Aku vytlačovací pistole 310 ml, 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A
Kód: XT102815-1B2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vytlačovací pistole |
|---|---|
| EAN: | 8592021455652 |
| XT102815: | Aku vytlačovací pistole 310 ml, 18 V |
| XT102882E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 2.0 Ah EVE |
| XT102785: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| Napětí: | 18 V |
| Rychlost posuvu: | 0,7 - 11 mm/s |
| Regulace otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Max. síla posuvu: | 4500 N |
| Kapacita nástavce (pro kartuše): | 310 ml |
| Celková délka (L): | 457 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 55,9 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 66,9 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Vibrace: | 1,02 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterie: | 2,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
