XTLINE Aku vrtačka s příklepem bezuhlíková 18 V, 70 Nm
Kód: XT102805Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátorová bezuhlíková vrtačka je určena pro vrtání a šroubování dřevěných, kovových a stavebních materiálů. Vrtačku pohání dvourychlostní planetová převodovka s kovovými převody. Vrtačka je bez akumulátoru a nabíječky. Samostatný akumulátor a nabíječku je možné dokoupit zvlášť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku šroubováky s příklepem |
|---|---|
| EAN: | 8592021260478 |
| Napětí: | 18 V |
| Otáčky: | 0-500 / 0-2000 ot/min |
| Max. točivý moment: | 70 Nm |
| Počet úderů: | 0-7500 / 0-30000 úderů/min |
| Nastavení točivého momentu: | 24+3 |
| Max. průměr vrtání: | kov 13 mm, zdivo 15 mm, dřevo 35 mm |
| Průměr vrtáku: | 2-13 mm |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Upínání: | rychlosklíčidlo |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 88,6 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 99,6 dB |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | L/P chod, LED osvětlení, elektronická regulace rychlosti |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterie: | 1,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
