XTLINE AKU VIBRAČNÍ PŘÍSAVKA 18 V
Kód: XT102715Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrační přísavka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021200658 |
| Napětí: | 18 V |
| Max. sací síla: | 100 kg |
| Max. rychlost vibrací: | 10 800 ot/min |
| Intenzita vibrací: | 12 stupňů |
| Průměr přísavky: | 123 mm |
| Doporučený max. rozměr dlaždic: | 60x60 cm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 87 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB ± 3 dB (A) |
| Vibrace: | 6,8 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Hmotnost bez baterie: | 1,22 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
