XTLINE Aku úhlová bruska bezuhlíková 18 V, 125 mm + kotouče + baterie 5.0 Ah + nabíječka + box
Kód: XT102835-1B5BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátorová bruska s bezuhlíkovým motorem umožňuje delší použití na jedno nabití akumulátoru. Výhodou je kompaktní konstrukce s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí pro perfektní manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku úhlové brusky |
|---|---|
| EAN: | 8592021253722 |
| XT102835: | Aku úhlová bruska bezuhlíková 125 mm 18 V |
| XT102790: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 3.5A |
| XT102786E: | Aku baterie Li-Ion 18V, 5.0 Ah EVE |
| P90602: | Box plastový Qbrick PRO Toolcase 450x322x126 mm |
| SARN12510: | 5ks Kotouč řezný na nerez 125 mm |
| SABK12560: | 1ks Kotouč brusný na ocel 125 mm |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Napětí: | 18 V |
| Otáčky: | 10000 ot/min |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 75,8 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 86,8 dB |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | elektronická regulace rychlosti |
| Součást balení: | klíč, rukojeť |
| Prodejní obal: | kufr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
