XTLINE Aku šroubovák na sádrokarton bezuhlíkový 18 V
Kód: XT102825Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku sádrokartonářské šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021223046 |
| Napětí: | 18 V |
| Otáčky: | 0 - 4400 ot/min |
| Max. točivý moment: | 8 Nm / 18 Nm |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Celková délka (L): | 350 mm |
| Max. průměr vrutů: | 5 mm |
| Délka vrutů: | 25 - 55 mm |
| Délka pásků s vruty pro nástavec: | 540 mm |
| Rozteč vrutů v pásce: | 10 mm |
| Průměr hlavy vrutů v pásce: | 7,8 - 8,2 mm |
| Ostatní vlastnosti: | L/P chod |
| Upínání: | vnitřní šestihran - 1/4" |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 75,3 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 86,3 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Hmotnost bez baterie: | 1,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
