XTLINE Aku sekačka 400 mm bezuhlíková 36 V
Kód: XT102893Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Slouží k sečení menších, udržovaných travnatých ploch. Sekačka disponuje šíří záběru 400 mm, volitelným nastavením výšky sečení v 6 úrovních: 25 - 75 mm a funkcí 2v1 pro mulčování a sběr / zadní výhoz. Nastavitelná madla ve 2 polohách pro praktické skladování.
Výhody Aku sekačka 400 mm bezuhlíková 36 V
- Možnost mulčování
- Nízká hmotnost
- Nastavení výšky sečení v 6 úrovních
- Možnost použití baterií 8.0 Ah
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021258918 |
| Napětí: | 36 V |
| Otáčky: | 2 800 ot/min |
| Příkon: | 800 W |
| Šířka záběru: | 400 mm |
| Výška řezu: | 20 - 75 mm |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Objem koše: | 40 l |
| Průměr kol: | 150 / 200 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 79 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 92 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX1 |
| Ostatní vlastnosti: | elektrická brzda, výška sečení v 6 úrovních |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterií: | 14 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
