XTLINE Aku rázový utahovák na 1/2" hlavice bezuhlíkový 18 V, 400 Nm + baterie 5.0 Ah + nabíječka 3.5 A + box
Kód: XT102832-1B5BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021455676 |
| XT102832: | Aku rázový utahovák na 1/2" hlavice bezuhlíkový 18 V, 400 Nm |
| XT102886E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 5.0 Ah EVE |
| XT102790: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 3.5 A |
| Napětí: | 18 V |
| Otáčky: | 0-1800 / 0-2200 / 0-2600 ot/min |
| Nastavení točivého momentu: | 260 / 330 / 400 Nm |
| Počet úderů: | 0-2500 / 0-3000 / 0-3500 úderů/min |
| Max. točivý moment: | 400 Nm |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Upínání: | 1/2" - čtyřhran |
| Utahovací kapacita: | max. M22 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 92,3 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 100,3 dB ± 3 dB (A) |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Vibrace: | 5,45 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | LED osvětlení |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterie: | 1,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
