XTLINE Aku rádio 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A
Kód: XT102799-1B2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rádia |
|---|---|
| EAN: | 8592021455645 |
| XT102799: | Aku rádio 18 V |
| XT102882E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 2.0 Ah EVE |
| XT102785: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| Napětí: | 18 V |
| Max. výkon: | 80 W |
| Výkon: | 40 W (2 x 20 w) |
| Vstup: | 230V/50 Hz / 18 V |
| Verze bluetooth: | 5.3 |
| USB: | 5 V/2.1 A |
| Poměr signálu: | ≥85 dBr |
| Frekvenční rozsah: | 87.5 MHz -108 MHz |
| Frekvenční pásmo DAB: | 174.928-239.2 MHz |
| Dosah bluetooth: | 15-30 m |
| Izolace: | třída ochrany III |
| Krytí: | IPX3 |
| Rozměr produktu: | 284x224x220 mm |
| Součást balení: | síťový adaptér, kabel (AUX) |
| Hmotnost bez baterie: | 3,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
