XTLINE Aku baterie Li-Ion 18 V | 5.0 Ah, EVE (náhrada za XT102786E)
Kód: XT102886EProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Baterie je napájena kvalitními články značky EVE, které zaručují vynikající výkon a životnost. Baterie má indikaci pro kontrolu stavu nabití a pogumovaný povrch zaručuje jednoduchou manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 8592021445073 |
| Napětí: | 18 V |
| Kapacita: | 5.0 Ah (90 Wh) |
| Počet článků: | 10 |
| Typ článků: | EVE |
| Typ akumulátoru: | Lithium-Ion |
| Provozní teplota: | +10°C až +30°C |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
