XTLINE Aku baterie Li-Ion 18 V, 2.0 Ah SAMSUNG
Kód: XT102782Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátor je vhodný jen pro lithium-iontové nářadí. Baterie je napájena články značky Samsung, které zaručují dlouhou výkonnost a životnost baterie. Baterie má indikaci článku pro kontrolu stavu nabití. Pogumovaný povrch baterie zaručuje jednoduchou manipulaci s článkem při výměně a dodatečnou ochranu článků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 8592021201129 |
| Napětí: | 18 V |
| Kapacita: | 2.0 Ah |
| Počet článků baterie: | 5 |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Značka baterie: | SAMSUNG |
| Provozní teplota: | +10°C až +30°C |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
