Vysavač na popel AD 4 Premium
Kód: 1.629-731.0Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Čistě a bezpečně díky 17l kovovému kontejneru a čištění filtru na jednom kliknutí.
Výhody Vysavače na popel AD 4 Premium
- Víceúčelový výkonný vysavač s příkonem 600 W KARCHER AD 4 Premium určený na vysávání suchých nečistot představuje ideální řešení pro snadný a efektivní úklid různých prostředí. Poradí si s nepořádkem v dílně, s popelem z grilu, pece, kachlových kamen nebo krbu, aniž by došlo k jeho rozptýlení do okolí. Všechny komponenty ve vysavači, které přichází do kontaktu s popelem, jsou vyrobeny z kovu. Vysavač svou konstrukcí splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Veškeré nečistoty se zachycují do sběrné nádoby o objemu 17 litrů vyrobené z materiálu odolného proti plamenům. Pro snadnější manipulaci a vyprazdňování je ona nádoba opatřena rukojetí.
- Vysavač na popel KARCHER AD 4 Premium disponuje inovativním systémem filtrace. Ten se skládá z kovového filtru na hrubé nečistoty a plochého skládaného filtru s rámem, který zabraňuje poškození vysavače v případě, že popel ještě úplně nevychladl. Integrované tlačítko Reboost určené k manuálnímu oklepu skládaného filtru pro jeho snadné vyčištění, zajišťuje vysoký sací výkon po mnohem delší dobu. Přístroj rovněž absorbuje podstatně více popela, než tomu bylo u předchozích modelů.
- Vysavač na popel KARCHER AD 4 Premium má ve své výbavě mimo jiné hubici na podlahy, která ho promění v klasický vysavač na úklid domu. Zkosená ruční trubkavám pomůže jednoduše vyčistit všechny kouty a úzká místa nejen v krbu. Kovová sací hadice o déle 1,7 metru zajišťuje při práci s vysavačem maximální bezpečnost. Při čištění jistě přijde vhod praktická parkovací poloha, když si budete chtít dopřát přestávku. Po skončení úklidu lze hadici lehce připevnit na přístroj a uskladnit ho i s ostatním příslušenstvím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Příkon: | 600 W |
| Objem nádrže: | 17 l |
| Délka hadice: | 1,7 m |
| Materiál nádrže: | kov |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Jmenovitý průměr - příslušenství: | 35 mm |
| Druh proudu: | 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Hmotnost bez příslušenství: | 5,3 kg |
| Hmotnost včetně obalu: | 9 kg |
| Rozměry (D x Š x V): | 365 x 330 x 565 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
