Vysavač Listí Benz. Comfort 7.56 P
Kód: 119767Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový vysavač listí Comfort 7.56 P s motorem AL-KO PRO125 o výkonu 2,0 kW.
- Pracovní záběr 75 cm pro efektivní sběr.
- Velký sběrný vak o objemu 200 litrů.
- Vhodný pro úklid listí a nečistot na větších plochách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové foukače a vysavače |
|---|---|
| EAN: | 4003718354478 |
| Motor: | AL-KO PRO125 |
| Objem: | 123 ccm |
| Výkon: | 2,0 kW |
| Otáčky: | 2850 ot./min |
| Záběr: | 75 cm |
| Sběrný vak: | 200 l |
| Hlučnost: | 108 dB |
| Hmotnost: | 37,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
