Vibrační bruska delta 200 W
Kód: XT106235Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vibrační delta bruska umožňuje broušení materiálu ve špatně přistupných místech (rohy, vnitřní přechody hran apod.) díky trojúhelníkovému tvaru. Kompaktní a ergonomický design zajišťuje snadnou manipulaci.
Výhody Vibrační brusky delta 200 W
- Odsávání prachu do vaku
- Výměna výseku pomocí suchého zipu
- Přístup do rohů, koutů
- Ergonomická rukojeť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrační brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021239320 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 200 W |
| Otáčky: | 12500 ot/min |
| Rozměr brusné plochy: | 150x100 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 77,7 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 88,7 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | brusný výsek P80 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
