Vibrační bruska 240 W, 90x182 mm
Kód: XT106245Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Má jednoduchou výměnu papíru pomocí suchého zipu, hliníkovou základnu, klip na uchycení brusného papíru. Výhodou je efektivní odsávání prachu do vaku.
Výhody Vibrační brusky 240 W, 90x182 mm
- Odsávání prachu do vaku
- Výměna výseku pomocí suchého zipu
- Ergonomicky pogumovaná rukojeť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrační brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021239368 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 240 W |
| Otáčky: | 6000-12000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusné plochy: | 90x182 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 79,1 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 90,1 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | brusný výsek P80 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
