VeGA MULTI 36-60
Kód: 34MULTI36-60Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový kultivátor VeGA MULTI 36-60 se silným motorem VeGA OHV 4-takt o výkonu 5 HP (obsah 139 ccm) je navržen pro efektivní práci. Nabízí možnost nastavení pracovního záběru na 36 nebo 60 cm jednoduchým odejmutím krajní řady nožů. Odolná kovová převodovka a robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost stroje. Hloubka kultivace je nastavitelná až do 30 cm.
Hlavní výhody benzínového kultivátoru VeGA MULTI 36-60:
- Výkonný motor 5 HP OHV s velkou nádrží a snadným startováním.
- Variabilní pracovní záběr: Možnost volby mezi 36 cm a 60 cm.
- Hluboká kultivace: Až do 30 cm.
- Odolná kovová převodovka.
- Robustní konstrukce pro dlouhou životnost.
- Speciální tvar nožů pro důkladné rozmělnění zeminy.
- Ergonomická rukojeť a přední madlo pro snadnou manipulaci.
- Výborný pomocník pro kypření, přípravu půdy před setbou a zapravování organických materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| EAN: | 8595557903154 |
| Motor: | VeGA OHV 4-takt |
| Obsah: | 139 ccm |
| Výkon: | 5 HP |
| Záběr: | 360/600 mm |
| Plecí nože: | 4/6 Ks |
| Průměr nožů: | 260 mm |
| Hmotnost: | 36 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
