VeGA GT 5333
Kód: 34GT5333Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrický kultivátor VeGA GT 5333 s motorem o výkonu 1500 W je ideálním pomocníkem pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, skleníky či květinové záhony. Díky kompaktním rozměrům, transportním kolečkům a přednímu madlu je snadno ovladatelný a přenosný. Práci s ním hravě zvládnou i ženy. Tichý chod motoru neruší okolí. Speciální tvar nožů zajišťuje důkladné rozmělnění zeminy, kovová převodovka pak dlouhou životnost stroje.
Hlavní výhody elektrického kultivátoru VeGA GT 5333:
- Výkonný elektromotor 1500 W pro efektivní práci.
- Pracovní záběr 45 cm, průměr nožů 18 cm.
- Tichý chod, vhodný i do hustě zastavěných prostor.
- Kovová převodovka pro dlouhou životnost.
- Bezpečnostní vypínač s lehkým chodem a úchyt kabelu zamezující jeho poškození.
- Dvojitá izolace kovových částí pro maximální bezpečnost.
- Skládací rukojeť pro snadný transport i skladování.
- Výborný pomocník při kypření půdy, úpravě před setbou a zapravování hnojiv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kypřiče |
|---|---|
| EAN: | 8595557903932 |
| Elektrický motor: | 230V-240V/50Hz |
| Výkon el. motoru: | 1500 W |
| Průměr nožů: | 180 mm |
| Pracovní záběr: | 450 mm |
| Hmotnost: | 13 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
