Úhlová bruska s regulací 125 mm 1400 W
Kód: XT105130Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Úhlová bruska s regulací otáček je univerzálním nástrojem pro leštění, broušení, řezání nebo dělení různých materiálů. Ochrana proti samovolnému rozběhu při výpadku proudu. Bruska je kompatibilní s nástavci, které umožňují její snadnou přestavbu na řadu dalších praktických nástrojů.
Výhody Úhlové brusky s regulací 125 mm 1400 W
- Ochrana proti samovolnému rozběhu při výpadku proudu
- Univerzální nástroj pro leštění, broušení, řezání nebo frézování
- Nastavení 6 stupňové regulace otáček podle druhu materiálu
- 3 pozice upevnění rukojeti
- Aretace spínače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021184637 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1400 W |
| Otáčky: | 2800-10000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 89 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 93 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | klíč, rukojeť, kryt, pár uhlíků |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
