Svařovací invertor 160 A
Kód: XT103160Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Navíc je vybavena LCD displejem, čímž usnadňuje ovládání. Mezi důležité charakteristické rysy patří plynulá regulace a vysoký maximální proud 160 A.
Výhody
- Nízká hmotnost
- Plynulá regulace teploty
- Vhodné pro bazické elektrody
Obsah balení
- Invekrorová svářečka
- Držák elektrod
- Svařovací kabely
- Kladivkový kartáč
- Svářecí štít
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Invertorové svářečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Jmenovité napětí: | 1~230V/50Hz |
| Jmenovitý příkon: | 5300 W |
| Svářecí proud: | 10 - 160 A |
| Max. proud: | 160 A |
| Délka kabelu: | 1,2 m + 2 m |
| Zatěžovatel MMA (40°C): | 71 A - 100% / 92 A - 60% / 160 A - 20% |
| Průměr elektrod: | 1,6-4 mm |
| Typ elektrody: | bazické |
| Izolace: | třída ochrany S |
| Krytí: | IP21 |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
