Svářecí invertor Procraft RWI-350 | RWI-350
Kód: RWI-350Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: svářečský štít, kabel s držákem elektrod, kabel se zemnícími kleštěmi a drátěný kartáč kombinovaný s kladivem na strusku. LCD Displej, funkce arc force, anti stick, hot start. Příkon (kW) 6,1 Regulační rozsah svářecích proudů (A) 20-180Doplňkové parametry
| Kategorie: | Invertorové svářečky |
|---|---|
| EAN: | 6973934252545 |
| Napětí: | 220-240 |
| Frekvence: | 50 |
| Hmotnost: | 5,8 |
| Rozsah regulace proudu (A): | 20-180 A |
| Pracovní cyklus při maximálním proudu (%): | 40 % při 40 ℃ |
| Příkon (kW): | 6,1 |
| Průměr svařovacího drátu (mm): | Φ2.0-5.0 mm |
| Stupeň krytí: | IP21S |
| Účinnost (%): | 80 % |
| Max. proud (A): | 300 A |
| Délka kabelu svařovacího hořáku, m: | 2,2 |
| Maximální proud držáku elektrody (A): | 200 A |
| Délka kabelu držáku elektrody: | 3 |
| Zatěžovatel 40%: | 180A / 27,2V |
| Zatěžovatel 60%: | 127,3A / 25,1V |
| Zatěžovatel 100%: | 98,6A / 23,9V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
