Stolní pila 315mm,2000W
Kód: 2712Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Přesné řezání od 0 do 45 stupňů
- Integrovaný levý držák materiálu
- Možnost připojení externího odsávání
- Kolečka pro pohodlný transport pily
- Součástí dodávky je pilový kotouč
- Příslušenství
- Pilový kotouč 315/30mm,40Z (JM27170001)
- Měrka nastavení pokosu (JM27100128)
- Paralelní doraz (JM27000202)
- Úhlový adaptér (JM27110005)
- Montážní klíč (JM27170002)
- Montážní klíč (JM27170003)
- Speciální klíč (JM27170004)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stacionární pila |
|---|---|
| EAN: | 0088381673242 |
| Příkon: | 2.000 W |
| Otáčky naprázdno: | 2.950 min-1 |
| Řezný výkon při 90°: | 85 mm |
| Řezný výkon při 45°: | 58 mm |
| Pilový kotouč (O): | 315 mm |
| Otvor pilového kotouče (O): | 30 mm |
| Hmotnost: | 52,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 1.670 x 700 x 810 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
