STIHL Zahradní traktor RT 5097
Kód: 61602000023Detailní popis produktu
STIHL Zahradní traktor RT 5097
Výkonný zahradní traktor RT 5097 se snadnou a pohodlnou obsluhou, s odpruženým sedadlem pohodlně nastavitelným pro různou tělesnou velikost uživatele, snadnou dosažitelností všech ovládacích prvků. Pro péči o velké plochy až do 6.000 m². Se speciálním jednopedálovým ovládáním pojezdu STIHL a sběrným košem na trávu o objemu 250 litrů. 344 cm3, 6,5 kW/8,8 k, 228 kg.
Výkonný zahradní traktor pro péči o velké plochy až do 6.000 m²
Naše +
Jednoduchý přepínací mechanismus umožňuje měnit pomocí přepínací páky směr jízdy. Ovládání hydrostatické převodovky probíhá pomocí pedálu pohonu umístěného vpravo.
Robustní rámová konstrukce s ochrannou tyčí kolem dokola poskytuje stabilitu i adaptérům, jako je třeba souprava na odklízení sněhu
Jednopedálové ovládání hydrostatické převodovky. Pedál pohonu vpravo, brzdový pedál vlevo. Komfortní ovládání rychlosti pojezdu jedním pedálem.
Centrální nastavení výšky sečení. Páka k centrálnímu nastavení výšky sečení je umístěna přímo vedle sedačky.
Žací ústrojí se systémem 2 nožů a šikmo umístěnými noži se stará o stále čistý a pěkný vzhled posečené plochy.
Systém zachytávání a vedení trávy po obou stranách žacího ústrojí zachycuje i trávu na okraji a přivádí ji k nožům.
Odpružená, nastavitelná sedačka řidiče. Komfortní nastavení sedačky umožňuje optimální polohu při sezení na zahradním traktoru.
Velké pneumatiky se speciálním profilem šetří trávník a skoro nezanechávají stopy.
Hydrostatická pojezdová převodovka.
Elektromagnetická spojka sečení.
Technická specifikace
- Pro trávník do 6.000 m²
- Šířka záběru 95 cm
- Výška sečení 30-100 mm
- Objem koše 250 l
- Převodovka hydrostaticky
- Objem motoru 344 cm3
- Jmenovitý výkon 6,5 kW / 8,5 k při 2.750 ot. / min.
- Šířka stroje se sečením 101 cm
- Délka stroje s košem 242 cm
- Výška stroje k sedadlu 116 cm
- hmotnost výrobku 231 kg
- Garantovaná hladina akustického výkonu LWAd [dB (A)] 100 dB (A)
- Hladina akustického tlaku měřená LpA 86 dB (A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Max. plocha trávníku: | 6 000 m² |
| Motor: | Jednoválec |
| Převodovka: | Hydrostatická |
| Speciální funkce: | Elektromagnetická spojka nože, Snadné vyprazdňování koše, Odpružené a nastavitelné sedadlo |
| Záběr: | 95 cm |
| Zpracování trávy: | Mulčování (s příslušenstvím), Sběr, Zadní výhoz (s příslušenstvím) |
| Zdvihový objem: | 452 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 8,2 kW |
| CO₂: | 773 g/kWh |
| Typ motoru: | EVC 4000.1 |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 228 kg |
| Výška řezu: | 3-10 cm |
| Objem nádrže: | 9 l |
| Jmenovité otáčky: | 2700 ot/min |
| Objem koše na trávu: | 250 l |
| Délka nástroje bez sběrného koše na trávu: | 206 cm |
| Délka stroje včetně koše na trávu: | 242 cm |
| Šířka stroje s žací lištou: | 101 cm |
| Výška přístroje k sedadlu: | 115 cm |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 100 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 86 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrační hodnota na sedadle: | 0,98 m/s² |
| Faktor nejistoty: | 1,3 m/s² |
| Vibrační hodnota na volantu: | 2,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

