STIHL Zahradní traktor RT 4082
Kód: 61402000005Detailní popis produktu
STIHL Zahradní traktor RT 4082
Obratný, kompaktní zahradní traktor RT 4082 se snadnou a pohodlnou obsluhou. Pro péči o větší plochy až do 4000 m². Se speciálním jednopedálovým ovládáním pojezdu STIHL. Speciální přepínání jízdy dopředu a dozadu zjednodušuje řazení, přičemž rádius otáčení je malý a hydrostatická převodovka pracuje velmi přesně. Pohodlně nastavitelné sedadlo řidiče není nutné opustit ani kvůli vyprazdňování sběrného koše na trávu. Také všechny další ovládací prvky, jako je ovládání nožové spojky nebo nastavení výšky sečení, jsou umístěny tak, aby měl uživatel vše pod kontrolou. 452 cm3, 7,6 kW/10,3 k, 197 kg.
Obratný a rychlý zahradní traktor
Naše +
Velké trávní pneumatiky STIHL chrání trávník.
Integrované tažné zařízení umožňuje snadné uchycení přídavných zařízení.
Páka centrálního nastavení výšky sečení je umístěna přímo vedle sedadla řidiče.
Robustní konstrukce rámu zajišťuje dostatečnou stabilitu a komfort jízdy.
Elektromagnetická spojka sečení.
Hydrostatická převodovka pojezdu.
Silný 4-taktní motor.
Systém zachytávání a vedení trávy po obou stranách žacího ústrojí zachycuje i trávu na okraji a přivádí ji k nožům.
Nízká podlaha pro pohodlné nastupování, dostatek místa pro nohy, nastavitelné sedadlo, jednoduché tankování.
Technická specifikace
- Pro trávník do 4.000 m²
- Šířka záběru 80 cm
- Výška sečení 35-90 mm
- Objem koše na trávu 250 l
- převodovka hydrostatická
- Objem motoru 452 cm3
- Jmenovitý výkon 7,6 kW / 10,3 hp při 2.700 ot. / min.
- Šířka stroje se sečením 90 cm
- Délka stroje s košem 213 cm
- Výška stroje k sedadlu 118 cm
- Hmotnost výrobku 202 kg
- Garantovaná hladina akustického výkonu LWAd [dB (A)] 100 dB (A)
- Hladina akustického tlaku měřená LpA 86 dB (A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| Max. plocha trávníku: | 4 000 m² |
| Motor: | Jednoválec |
| Převodovka: | Hydrostatická |
| Speciální funkce: | Elektromagnetická spojka nože, Snadné vyprazdňování koše, Odpružené a nastavitelné sedadlo |
| Záběr: | 80 cm |
| Zpracování trávy: | Mulčování (s příslušenstvím), Sběr, Zadní výhoz (s příslušenstvím) |
| Zdvihový objem: | 452 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 8,2 kW |
| CO₂: | 773 g/kWh |
| Typ motoru: | EVC 4000.1 |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 203 kg |
| Výška řezu: | 3,5-9 cm |
| Objem nádrže: | 6 l |
| Jmenovité otáčky: | 2700 ot/min |
| Objem koše na trávu: | 250 l |
| Délka nástroje bez sběrného koše na trávu: | 177 cm |
| Délka stroje včetně koše na trávu: | 213 cm |
| Šířka stroje s žací lištou: | 90 cm |
| Výška přístroje k sedadlu: | 117 cm |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 100 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 86 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrační hodnota na sedadle: | 0,6 m/s² |
| Faktor nejistoty: | 1,5 m/s² |
| Vibrační hodnota na volantu: | 3 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

