STIHL Zahradní nůžky HLA 56
Kód: HA010112914Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Zahradní nůžky HLA 56
HLA 56. Lehké akumulátorové prodloužené zahradní nůžky ke stříhání vyšších živých plotů a keřů v zahradě u domu. Jednostranně broušené nože ve tvaru kapek, úhel nožů nastavitelný v krocích od - 45° do + 90°, dělitelná tyč pro snadnou přepravu. Přepravní délka 115 cm, celková délka 210 cm, hmotnost 3,8 kg.
Technická specifikace
-
Jmenovité napětí: 36 V
-
Aku systém: STIHL AK
-
Řezná délka: 45 cm
-
Celková délka: 210 cm
-
Přepravní délka: 115 cm
-
Max. tloušťka řezu: 23 mm
-
Rozteč zubů: 30 mm
-
Hmotnost bez akumulátoru: 3,8 kg
Obsah balení
- Akumulátorové prodloužené nůžky HLA 56
- Kryt řezné části
- Návod k obsluze v českém jazyce
https://www.youtube.com/watch?v=qTlStpSvs6I&list=PL4as2Y0fb49IlYoe7q5YmE-WHkUwNPn_Z&index=12
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Váha těla stroje: | 3,80 kg |
| Výbava: | Prodloužené, Otočná rukojeť |
| Výkon: | 0,21 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,35 kW |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. provozní doba baterie AK 20: | 100 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2800 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX0 |
| Max. délka zařízení s nástroji: | 210 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 77 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 88 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 1,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

